witaj świecie

Witaj, świecie!

Posted on

Witajcie na blogiej polanie, czyli blogu Kokodyla!

Mieszkają tu stworki nie z tej Ziemi i opowiadane są ich historie.
Na polanie nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy może przeżyć swoją przygodę i poczuć magię dzieciństwa.
Jeśli zastanawiacie się czasem gdzie zimują zwierzęta, co dzieje się w meandrach leśnych norek i ściółek lub wypatrujecie małych skrzatów buszujących w zbożu z pewnością świetnie się tutaj odnajdziecie.
Kokodyle to zabawki rozwojowe, które posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji i właściwości. Są projektowane z pasją i odpowiedzialnością, tak aby poza najważniejszym- byciem przyjacielem dzieci, pomagały w poznawaniu świata zmysłów, rozwijały motorykę, uczyły i bawiły jednocześnie. Na polanie gdzie mieszkają panuje ład i życie w harmonii z naturą i troską o ekologię.
Każdy Kokodyl ma swoją osobowość, wrażliwość i przeznaczenie. Różnorodne wypełnienia działają na zmysł dotyku i słuchu, w kieszonkach ukryte są termoforki z pestek wiśni lub ziołowe poduszeczki, specjalnie dobrane kolory stymulują wzrok, a wielkie płaszczki i Dziabągi wspomagają rozwój ruchowy dzieci.
Niektóre z nich już dawno wymknęły się z troskliwych ramion twórcy i chodzą własnymi drogami. Idą w świat , aby uczyć i cieszyć dzieciaki i poznawać swoje nowe rodziny.
Jeśli przygarniecie kiedyś zabłąkanego stwora koniecznie dajcie znać jak się sprawuje!
Piszcie na kokodyla.polana@gmail.com.
Przepis na Kokodyla już znacie, ale pozostaje pytanie: JAK OSWOIĆ KOKODYLA?
Odpowiedź nie jest jednoznaczna-z pewnością trzeba go poznać, karmić, kochać, nosić i tarmosić. W zależności od potrzeb i wyobraźni dzieci dobrze jest go dotykać, wsłuchiwać się, uciskać, owijać się nim, przykrywać, przytulać, przebierać, turlać, przewracać, przeciągać lub zawiązywać.
Bardzo szybko się odwdzięczy i zostanie nieodłącznym kompanem maluchów w poznawaniu otaczającego świata na każdym etapie rozwoju.
Ale o tym najlepiej opowiedzą Wam dzieci!
ZAPRASZAMY!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *